bir çevirmenler kolektifi

Çeviri ve dökümantasyon sektöründe küresel bir marka olan KIRK Tercüme Hizmetleri Avrupa, Orta Doğu ve Asya dillerini birleştiriyor.
KIRK “biz kimiz?”, “işimizi nasıl yapıyoruz?” ve “şirket politikamız nedir?” şeklindeki sorulara net cevaplar vermektedir: “şeffaflık”, “profesyonel ekip”, “teknoloji-hız”, “rekabetçi fiyat” ve “kalite için sürekli ve sürekli kontrol”. KIRK’ın temel karakteristiğini belirleyen iş anlayışı bu çerçevede oluşmuştur. KIRK’ın yetiştirdiği ve övünç duyduğu çekirdek ekip ve KIRK’a katılan değerli meslek profesyonelleri bu farkındalıkla hareket etmektedir.
KIRK, sürekli geliştirdiği teknolojik altyapısı ve ISO 9001 ve EN 15038 standartlarıyla denetlenen, çeviri-redaksiyon-tashihden oluşan üç aşamalı üretim süreci sayesinde çok kısa sürede Türkiye’nin lider çeviri şirketi oldu. KIRK, portföyüne yeni dil çiftleri ekleyerek yolunda ilerlemeye devam etmektedir.
KIRK; otomotiv, medikal, elektronik, yazılım, hukuk ve finans alanlarında uzman çevirmenler ve editörler, profesyonel bir masaüstü yayıncılık ekibi ve iş akışının her noktasında yüksek deneyime sahip proje yöneticileri bulunmaktadır.

avantajlar

Kaliteli Hizmet

ISO 9001 ve ISO 17100 standartlarıyla denetlenen, çeviri-redaksiyon-tashihten oluşan üç aşamalı üretim süreci KIRK ve müşterilerine büyük bir avantaj sağlıyor.

rekabetçi fiyat

KIRK, uluslararası kalite standartlarında bir çeviri hizmetini, dünyanın çeşitli kıtalarındaki müşterileri için ekonomik fiyatlarla gerçekleştiriyor.

teknolojiye hakimiyet

Yüksek bir teknik yetkinliğe sahip olan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden KIRK çeşitli sektörlerde kullanılan hemen hemen her türden dosya formatıyla çalışabilmektedir. “Müşteriler KIRK’a değil, KIRK müşterilere uyar” KIRK’ın temel mottosudur.

Profesyonel DTP

KIRK’ın deneyimli masa üstü yayıncılık ekibi; InDesign, Framemaker Illustrator, Coreldraw gibi yaygın kullanılan programlarda, baskıya hazır ve yüksek kalitede çıktılar sunar.

Çevirmen ağı

Anadilde uluslararası çevirmeler ağı, KIRK’a yaygın kullanılan çoğu dil çiftinde kaliteli hizmet verme imkanı tanır.

KIRK yan ofisiniz

KIRK, müşterilerine küresel iş fırsatlarını geliştirmede yardımcı olmak amacıyla geniş bir yelpazede yenilikçi çözümler sunar. Şirketinize özel çeviri ve dokümantasyon ihtiyacına uygun sistemler geliştirir.

Özel Proje Yöneticisi

KIRK, tüm çeviri alanlarında, o alana ilişkin gerekli donanıma sahip proje yöneticilerine sahiptir. Proje yöneticileri, çeviri alanındaki ihtiyaçlarınızın yüksek kalite düzeyinde karşılanmasından sorumludur.

24 saat ulaşılabilirlik

KIRK'da, mesai saatleri dışında da mutlaka size hizmet verecek biri vardır. Proje yöneticinize, işlerinizin gerektirdiği herhangi bir anda hem ofis hem de cep telefonları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

örnek projeler

medikal

otomotiv

enerji

globalizasyon